Sağlık

» » » ZAYIFLATAN, SAGLIK DOLU ve BOL SIVI İCMENİZİ SAGLAYACAK KARANFİLLİ SU KÜRÜ İLE 1 HAFTADA 3 KİLO ZAYIFLAMAK MÜMKÜN...!!!!

Sponsorlu Bağlantılar


ZAYIFLATAN, SAGLIK DOLU ve BOL SIVI İCMENİZİ SAGLAYACAK KARANFİLLİ SU KÜRÜ İLE 1 HAFTADA 3 KİLO ZAYIFLAMAK MÜMKÜN...!!!! 

Zayıflamak icin bir cok yol ve yöntem deneriz. Bu yol ve yöntemlerin en saglıklı ve sonuc vereni süphesiz dogal yöntemler ile spor yapmaktır. Karanfilli su kürü düzenli kullanıldıgında 1 haftada 3 kilo zayıflama olanagı saglamaktadır. Karanfil kürü hem kilo vermede hem de bir takım saglık problemlerine sifa olmaktadır.
? Hem 1 haftada 3 kilo zayıflamak hemde karanfilin saglıga faydalarından yararlanmak istiyorsanız karanfil su kürünü mutlaka uygulamalısınız. Evinizde cok kolaylıkla hazırlayabileceginiz bu kür yag yakıcı özelligi sayesinde istenmeyen kilolardan kurtulmaya yardımcı olur.

Karanfil – Karanfilli Suyun Faydaları

Karanfilli su aynı zamanda güclü bir antiseptik özelliği olan bir karısımdır. Bu sayede vücutta ki mikropları temizler ve vücutta ki zararlı toksinleri dısarı atmada yardımcı olur. Aynı zamanda karanfil mide bulantısı ve dis eti hastalıklarına karsı da oldukça faydaları olan bir baharattır. Bunların yanında iyi bir idrar söktürücüdür. Karanfilli suyun zayıflamaya olan faydalarını da unutmamak lazım..

Karanfilli Su ile 7 günde 3 kilo Zayıflatan Kür

Malzemeler: 
* 1 adet cubuk tarcın
* 1 yemek kasıgı karanfil
* 1 yemek kasıgı zencefil kökü
* 2 su bardagı su

Zayıflatıcı Karanfilli Su Nasıl Hazırlanır?

Yukarıda yazılı ölcülerde cubuk tarcın, zencefil kökü ve karanfil bir demligin icerisine konulur. Üzerine 2 su bardagı suyu ilave edin ve tıpkı cay demler gibi demlemeye bırakın. Hazırlamıs oldugunuz karanfilli su karısımından sabah ve aksam olmak üzere günde 2 defa ögünlerden yarım saat kadar önce icin.
Faydaları Arasında; Karanfilli su metabolizmayı hızlandırır ve tokluk hissi verir. Aynı zamanda vücutta ki toksinlerin atılmasında ve yag yakımında kolaylık saglar. Dipnot: Karanfil kürünü uygularken cok yaglı, sekerli ve mayalı hamurlu gıdalardan uzak durursanız cok daha hızlı ve etkili sonuclar alacaksınız.
Kaynak:Organik Günler

Sponsorlu Bağlantılar
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Bir yorum bırak