Sağlık

» » Vıcks'ın Faydaları

Sponsorlu Bağlantılar


VICKS, yıllardan beri yediden yetmise kullanılan bir merhemdir. İcinde bulunan kafur ve mentol sayesinde sürülen noktalarda ki kılcal damarları genisleterek toksin attırır ve agrıyı azaltır.
★ Gece yatarken ayak tabanlarınıza VICKS sürün, ovalayarak yedirin ve coraplarını giyin. Öksürügünüz varsa hemen kesildiğini fark edeceksiniz. Özellikle gece olusan öksürükleri bu uygulama hemen durdurur.
★ Uzun yürüyüsler ve spor sonrası olusan kas agrılarında Vicks agrıyı giderir ve rahatlatır. Bu nedenle agrıyan kaslarınızın üzerine merhemi yedirerek sürmek cok etkilidir.
★ Ayak tırnaklarınızda tırnak mantarı varsa, Viks’i kullanın. Tırnaklara yaklasık 2 hafta kadar viks sürdüğünüzde zamanla rengi koyulasacak ve mantarlar ölecektir. Normal ve saglıklı tırnaklar cıkmaya baslayacaktır.
★ Darbe sonucu veya düsme ile olusan morarmalar da ve sismeler de kullanılan viks, bölgeyi rahatlatır. Morluklar olusmaz, sismeler iner. Bas agrısında alnınıza süreceginiz bir miktar viks, basıncı azaltarak agrıyı hafifletir. KAYNAK:Bilgi DoktoruSponsorlu Bağlantılar
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Bir yorum bırak