Sağlık

» » » İnanılmaz Diyet Türk Kahvesiyle 10 günde 5 Kilo Verdi

Sponsorlu Bağlantılar


İnanılmaz Diyet
 Türk Kahvesiyle 10 günde 5 Kilo Verdi

Kastamonu’da Radyo Birinci’nin sahibi olan Beyhan Kendirci, kısa bir süre önce dengesiz beslenmesi sonucu kilo aldı. Giydigi kıyafetleri olmayınca, magazalardan kıyafet arastırmaya başlayan Beyhan Kendirci, istedigi kıyafetlerin üzerine olmaması sonrası zayıflamaya karar verdi. Yolda yürürken de güclük çekmeye başlayan Beyhan Kendirci,internet üzerinden yaptıgı arastırmalar sonucunda, Türk kahvesi icerek zayıflanabilecegini tespit etti ve uyguladı. Her Sabah düzenli bir sekilde Türk kahvesi içen Beyhan Kendirci, 10 günde 5 kilo vererek Türk kahvesinin zayıflamaya da etkisinin oldugunu kanıtlamıs oldu. Türk kahvesinin zayıflatıcı etkisini kesfeden Kendirci, bunu kilolu bayanlara ve baylara da radyo aracılıgıyla tavsiye etti.
Kastamonu Radyo Bir-inci’nin sahibi Beyhan Kendirci, kısa bir süre önce 15 günde 6 kilo aldıgını belirterek; Daha sonra rahatsız olmaya basladım. Basküle çıktıgım zaman 80 kiloyu gördüm. Magazaya gittigim zaman üzerime kıyafet bulamaz hale geldim. Yolda yürüyemez hale geldim. Bunun üzerine internetten arastırdım. Türk kahvesinin zayıflamaya iyi geldigini okudum. Ben de, her saban bir fincan Türk kahvesi icerek 10 günde 5 kilo verdim. Bunu basardım. Bunu tüm kilolu bayanlara ve baylara tavsiye ediyorum, dedi.
Kilolarını verdikten sonra çok rahatladıgını anlatan Kendirci, Merdivenleri rahat inip çıkabiliyorum. Ayrıca ekstra bir sey yok. spor yapmanıza gerek yok. Kahve icerek spor yapmadan da zayıflanabilecegini gördüm. Su anda 74 kıloya kadar ındim, hedefım 68 kiloya kadar ınmek. 68 kiloya kadar indigim zaman, ideal kıloma ulasmış olacagım diye konustu.
Özel Kastamonu Anadolu Hastaneleri Diyetisyeni İrem Demirilyas, Türk kahvesinin zayıflamaya etkisinin oldugunu ifade ederek, Fakat söyle bir etkisi vardır. Türk kahvesi metabolizmayı hızlandırıyor. Ayrıca sadece Türk kahvesi icerek zayıflamak gibi bir sey yoktur. Türk kahvesi sadece zayıflamamız icin yardımcıdır.
Günde 1-2 fincan Türk kahvesi icilebilir. Tabii ki de daha fazlası zararlıdır ifadelerini kullandı.
Günde 1-2 fincan Türk kahvesi tuketilmesi tavsiyesinde bulunan Diyetisyen Demirilyas,
Günde 1-2 fincan Türk kahvesinin dısında kahve tüketiminde icindeki kafein miktarının yüksek olmasından dolayı asırı doz alındıgı zaman böbreklerimize, kalbimize, midemize birçok olumsuz etkisi oluyor.
Asırı dozdan sonra bu etkiler, bizim icin dezavantajımız oluyor. Bu yüzden 1-2 fincan Türk kahvesi yeterli olacaktır. seklinde konustu. 10 günde 5 kilo vermenin çok saglıklı bir yöntem olmadıgını söyleyen Özel Kastamonu Anadolu Hastaneleri Diyetisyeni İrem
Demirilyas, söyle devam etti: Biz, haftada maksimum 1 veya 1,5 kiloyu hedefliyoruz. Cünkü ileri ki zamanlarda iki katı daha fazla kilo alınıyor. Birden zayıfladıgımız zaman kilo almaya meyilli oluyoruz. Bu yüzden 10 günde 5 kilo vermek zararlıdır. Bizler de, bunu sadece dengeli ve yeterli beslenmeyle saglayabiliriz. Diger bütün proteinleri de almamız gerekiyor. Bunların yanı sıra, her seyden yeterli miktarda alarak, karbonhidrat, protein, yag dengesi icerisinde zayıflamayı öneriyoruz.Sponsorlu Bağlantılar
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Bir yorum bırak