Sağlık

» » Göbek Yağlarini Eritecek Mucize Kürler

Sponsorlu Bağlantılar


Göbek Yağlarini Eritecek Mucize Kürler
Her biri yağları yakan ve vücuttaki ödemi atan özelliklere sahip olan  karışımlardan damak tadınıza en yakın olan karışımı secip uygulamaya baslayabilirsiniz.
Göbek Eritici Yogurtlu Kür
4 dal dereotu ile 4 dal maydanozu ince ince dograyın.250 gram yogurdun içerisine bir tane limonun suyunu katarak iyice karıştırın.Bu mucize kürü,haftada 2 defa uygulayın.Gece yatmadan yaklaşık 3 saat önce ara ögün olarak tüketin.
Göbek Eriten Naneli Kür
4 dal taze feslegen ve 4 dal taze naneyi ince ince dograyın.250 gr yogurdun içerisine bir tane limonun suyunu katıp iyice karıştıracaksınız.Kürü,haftada 2 defa uygulayın.Gece yatmadan yaklaşık 3 saat önce ara ögün olarak tüketin.
Göbek Eriten Soganlı Kür
1 dal taze sogan ve 4 dal taze naneyi ince ince dograyın.Bir avuc semizotuyla 250 gr yogurdun icerisine katarak bunu da iyice karıstıracaksınız. Bu kürü ise, haftada 2 defa uygulayın. Gece yatmadan yaklasık 3 saat önce ara ögün olarak tüketin.
Göbek Eriten Zencefilli Kür:
En iyi yag yakıcı olan ve vücudu güçlendiren zencefilli kür icin aktardan her birinden 100 gram olmak sartıyla zencefil,zerdeçal ve toz tarcın satın alarak temiz bir cam bir kavanoz içerisinde karıstırın.Bir kase yogurda hazırladıgınız zencefilli karsımdan bir tatlı kasıgı ekleyerek iyice karıştırın ve gece yatmadan yaklaşık 3 saat önce kullanın.Bu kürü ise,haftada 2 defa uygulayabilirsiniz.Gece yatmadan hemen hemen 3 saat önce ara ögün olarak yiyiniz.
Kürlerden yarar görmek icin
Asla,göbeğim daha hızlı erisin diye hergün farklı kürleri denemeyin.Söyledigimiz tarife uyarak haftada sadece 2 gün kullanın.Her gün kullanmanız vücudunuz alıskanlık yapar ve kürlere tepki vermez.Günde 3 litre su tüketerek, yakılan yağların vücuttan idrar ve terle atılmasını saglayınız. Yürüyüş ve egzersiz yaparak kürleri mutlaka destekleyiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Bir yorum bırak